Záclony a závěsy
Záclony se vrátily do povědomí a zaujali opět pevné místo mezi dekoracemi našich domácností. Jsou nedílnou součástí mnoha prostor a jdou ruku v ruce s dnešními moderními trendy.

Závěsy zútulňují náš domov a zpříjemňují jeho atmosféru. Výběr vzorů a barevnosti ovlivňuje celkový dojem a prostředí ve kterém žijeme, pracujeme a odpočíváme. Neodmyslitelně působí i na naše emoce. Látky závěsů je možné volit od částečného až po úplné zatemnění.
Závěsy a záclony patří k nejstarším typům stínění, zkrášlení oken a významným způsobem ovlivňují vzhled interiéru. Mají za úkol zabránit prostupu slunečních paprsků a vytvořit tak komfortní světelné prostředí. Další úlohu plní jako tepelná a zvuková izolace.
• přírodní materiály, jako bavlna, len, hedvábí
• syntetické materiály, především polyester, akryl, speciální nehořlavé vlákno s viskózu
V naší kolekci naleznete
Ovládání
• Manuální ovládání je možné samotným tahem za látku, tahem pomocí ovládací tyče, nebo pomocí šňůrového mechanismu, který umožňuje například zatažení opony z jednoho místa.
• Motorický pohon je pak, stejně jako u ostatních stínicích systémů, ovládán stěnovým ovladačem nebo nejrůznějšími dálkovými ovladači. Samozřejmostí je možnost ovládání prostřednictvím tabletů a chytrých telefonů nebo napojení na inteligentní systém domu.
• Závěsy a záclony vyrábíme na míru. Respektujeme požadavky našich klientů. Poradíme s výběrem závěsného systému, látky, provedeme zaměření a instalaci.