Slunolamy
V moderní architektuře jsou koncepty projektů úzce spjaty s úsporami energií, udržitelností, skleníkovými efekty atd. Tudíž je nevyhnutelný jejich vliv na každý nový projekt nebo přestavbu.

Tyto požadavky jsou taktéž spojeny s prvky ochrany před sluncem, jako jsou slunolamy.
Slunolamy dodávají díky svým tvarům a rozměrům každé budově novou estetickou hodnotu. Nabídka zahrnuje mobilní či pevné lamely, které mohou být jak manuální nebo motorizované. Nabízíme širokou škálu možností, umožňující komplexní řešení každého projektu.
Slunolamy nabízejí více možností ochrany před sluncem, disponují širokou škálou barev a svým sofistikovaným designem přispívají k úspoře energií.
Akustická ochrana
Mřížové - roštové instalace výrazně snižují okolní hluk, zejména v městském prostředí, což zvyšuje pocit pohody obyvatel těchto budov.
Více barev a povrchových úprav
Slunolamy získávají na fasádách velký význam, dodávají budovám velkou estetickou hodnotu a umožňují architektům a designérům obohatit a rozvinout své projekty různými tvary, barvami a povrchovými úpravami.
Úspora energie a udržitelnost
Naše slunolamy umožňují přeorientování přirozeného světla, čímž omezují použití umělého osvětlení, spolupracují s kontrolou tepelných zisků a snižují spotřebu energie.
Ochrana před sluncem
Všechny naše rošty fungují jako bariéra proti působení slunečního záření a nabízejí perfektní řízení světla a proudění vzduchu.
Pojďme do toho společně!
Vyplňte tento krátký nezávazný formulář a my se o vše ostatní postaráme.
Garantujeme Vám kvalitu
Máme 10 let zkušeností
Zajišťujeme instalaci na klíč
Zajišťujeme pozáruční servis
Máme vlastní showroom
Spolupracujeme s experty z oboru
Jak to s námi funguje?
Poskytujeme efektivní a bezproblémovou instalaci slunolam, dokončenou rychle, na klíč s minimálními zásahy do vašeho každodenního života.
1
Konzultace a plánování
Napíšete nám vaše přání a my na základě toho s vámi projednáme a upravíme návrh.
2
Návrh
na míru
Vytvoříme detailní návrh s vizualizacemi, aby jste měli představu o⦁konečném výsledku.
3
Profesionální realizace
Naše odborné týmy se postarají o kvalitní a efektivní stavbu včetně dodržení všech termínů.
4
Odevzdání a záruka
Slunolamy vám předáme "na klíč", včetně záručního a pozáručního servisu pro vaši dlouhodobou spokojenost.
Náš závazek nekončí s zárukou
Zajišťujeme kvalitní pozáruční servis pro dlouhodobé užívání vašich produktů.
Co říkají naši klienti
 • David Štěpánek
  Manager
  Slunolamy jsou vynikajícím řešením pro moderní architektonické projekty. Jejich elegantní design a vysoká funkčnost jsou ideální pro regulaci světla a tepla ve stavebních objektech, a to bez kompromisů v estetice.
 • Jana Procházková
  Sekretářka
  V naší kanceláři jsme nainstalovali slunolamy od Rolldesign a jsme nadšeni. Poskytují skvělou ochranu před sluncem a zároveň umožňují dostatek denního světla, což vytváří příjemnější pracovní prostředí pro náš tým.
 • Marek Kovařík
  Majitel domu
  Instalace slunolamů od byla jednou z nejlepších investic do našeho domova. Nejenže zlepšily estetický vzhled exteriéru, ale také nám pomohly snížit náklady na chlazení v letních měsících. Jsou praktické a efektivní.
O nás
ROLL DESIGN Vám nabízí služby těch nejzkušenějších odborníků s dlouholetou praxí v oboru stínící techniky, kteří jsou specialisti od plánování projektu, konzultace, výběru produktů přes zaměření, výrobu, expedici až po konečnou instalaci a předání. Svěřte se nám a společně vytvoříme přesně to co potřebujete s přidanou hodnotou estetiky a designu. Není nad příjemné prostředí, které Vás neobtěžuje a přesto účinně chránění před sluncem, hmyzem a dalšími nežádoucími vlivy.

Jedním z našich základních cílů, je vždy spokojený zákazník. Sázíme na vlastní vývoj, kvalitní produkty, rychlé dodání, trvanlivost a precizní servis.
Máte konkrétní představu?
Vyplňte tento krátký nezávazný formulář a my se o vše ostatní postaráme.
Zavolejte nám