Slunolamy
V moderní architektuře jsou koncepty projektů úzce spjaty s úsporami energií, udržitelností, skleníkovými efekty atd. Tudíž je nevyhnutelný jejich vliv na každý nový projekt nebo přestavbu.

Tyto požadavky jsou taktéž spojeny s prvky ochrany před sluncem, jako jsou slunolamy.
Slunolamy nabízejí více možností ochrany před sluncem, disponují širokou škálou barev a svým sofistikovaným designem přispívají k úspoře energií.
Slunolamy dodávají díky svým tvarům a rozměrům každé budově novou estetickou hodnotu. Nabídka zahrnuje mobilní či pevné lamely, které mohou být jak manuální nebo motorizované. Nabízíme širokou škálu možností, umožňující komplexní řešení každého projektu.
Akustická ochrana
Mřížové - roštové instalace výrazně snižují okolní hluk, zejména v městském prostředí, což zvyšuje pocit pohody obyvatel těchto budov.
Více barev a povrchových úprav
Slunolamy získávají na fasádách velký význam, dodávají budovám velkou estetickou hodnotu a umožňují architektům a designérům obohatit a rozvinout své projekty různými tvary, barvami a povrchovými úpravami.
Úspora energie a udržitelnost
Naše slunolamy umožňují přeorientování přirozeného světla, čímž omezují použití umělého osvětlení, spolupracují s kontrolou tepelných zisků a snižují spotřebu energie.
Ochrana před sluncem
Všechny naše rošty fungují jako bariéra proti působení slunečního záření a nabízejí perfektní řízení světla a proudění vzduchu.