Sekční vrata
Díky robustním extrudovaným hliníkovým profilům a začlenění komponentů z nerezové nebo pozinkované oceli jsou ideálním řešením pro všechny druhy garáží.
Sekční vrata jsou navrženy tak, aby splňovaly i ty nejnáročnější požadavky zákazníků.
Konstrukce je navržena tak, aby chránila před větrem, deštěm a ohněm v souladu s platnými předpisy. Díky své snadné obsluze a rozmanitosti velikostí a přizpůsobivosti pro prostory, kde není možné konvenční otevírání, z nich činí nejvšestrannější variantu na trhu.
Automatizace
Díky motorickému pohonu se Somfy se systém stává nejen jedním z nejstabilnějších, který existuje, ale také pomáhá uživateli, aby nemusel vyvíjet úsilí při zvedání nebo spouštění dveří. Současně umožňuje úplnou automatizaci, možnost ovládání z mobilního telefonu a odkudkoli.
Estetika a rozmanitost
Široká škála barev, textur a povrchových úprav včetně možnosti zabudování oken, se snadno přizpůsobí architektonickým potřebám každé budovy.
Komfort pro montáž i uživatele
Sekční vrata Giménez Ganga jsou navržena tak, aby se dala snadno namontovat, protože se do nich nepřidávají kloubové spoje mezi panely. Každý panel se skládá ze dvou extrudovaných hliníkových profilů, vyplněných expandovaným polystyrenem, což poskytuje ideální kombinaci bezpečnosti, tepelné a akustické izolace.
Zabezpečení
Každý z panelů se skládá ze dvou vyztužených ocelových plechů vyplněných polyuretanovou pěnou, tato poskytuje ideální kombinaci mezi bezpečnostní a tepelnou či zvukovou izolací. Konstrukce je navržena tak, aby chránila před větrem, deštěm a ohněm v souladu se všemi bezpečnostními předpisy.
Sekční vrata PS-300 jsou navržena tak, aby se dala snadno nainstalovat protože se do nich nepřidávají kloubové spoje mezi panely a každý z panelů se skládá ze dvou extrudovaných hliníkových profilů vyplněných expandovaným polystyrenem. Toto se dlouhodobě osvědčuje jako ideální kombinace mezi bezpečností a tepelně-zvukovou izolací. Jejich konstrukce je navržena tak, aby chránila před větrem, deštěm a ohněm v souladu s platnými předpisy, významně přispívají k tepelné izolaci, což z nich činí doporučenou variantu pro energeticky účinné a pasivní budovy. Motory DEXXO Pro io nabízejí všechny výhody io technologie je kompatibilní se všemi výrobky řady Somfy io, jsou vhodné pro jakýkoliv typ projektu a nabízí snadnou instalaci:

• Návrat informací všem obousměrným dálkovým ovladačům
• Dálkové monitorování a ovládání pomocí Tahoma®
Sekční vrata PS-300
Každý z panelů se skládá ze dvou extrudovaných hliníkových profilů plněných pěnovým polystyrenem, který poskytuje ideální kombinaci bezpečnosti a tepelné a akustické izolace.

Jeho konstrukce je navržena tak, aby chránila před větrem, deštěm a ohněm v souladu s platnými předpisy. Naše sekční vrata významně přispívají k tepelné izolaci, což z nich činí doporučenou variantu pro energeticky úsporné a dokonce pasivní stavby.

Motory Dexxo Pro io nabízejí všechny výhody technologie io, že jsou kompatibilní se všemi produkty řady Somfy io, jsou robustní motorizací pro jakýkoli typ projektu a nabízejí velmi snadnou instalaci.
Sekční vrata Saxun jsou navržena tak, aby se dala snadno sestavit pro montéry, protože nepřidávají panty na spoj mezi panely.
Detaily
Technický nákres