Plisé
Plisé je charakteristické čistými liniemi skládané látky a dává tak vyniknout prostoru. Minimalistický styl látkové žaluzie, který díky velikosti záhybů nabízí možnost instalace do minimálních prostor, do zasklívacích lišt oken, na křídlo okna těsně ke sklu i mimo křídlo okna na rám. Jedná se o lehký systém se snadnou manipulací a využitím.

Nabízíme velký výběr tkanin, který nám dovoluje kombinovat a vytvářet dokonalý vzhled interiéru. Obsáhlá kolekce napomáhá vyhovět i těm nejnáročnějším zákazníkům. Regulaci světla umožňuje ovládání šňůrou, řetízkem, klikou, nejčastěji vybraným typem je ovládání madlem obousměrně. Komfortním řešením je ovládání elektrickým pohonem.
Chcete výjimečné, univerzální a dekorativní stínění Vašich oken a interiéru? Bydlete stylově s důrazem na kvalitu a s perfektní ochranou proti slunci. V interiéru zavládne pohoda, útulná a příjemná atmosféra.
Vhodným výběrem barev a materiálů nabídne pocit klidu, uvolnění a rodinného tepla. Plisé si poradí s jakýmkoliv tvarem okna. Zastíní různé atypické tvary – úhelníky, šikmá okna, kruhové, půlkruhové tvary, lichoběžníky a dokonce i stropní a střešní systémy.
Díky vzduchovým komůrkám mezi pruhy látky má plisé duál dvakrát lepší účinek oproti standardnímu plisé a má lepší izolační schopnost i filtraci světla. Zvyšuje eleganci interiéru a navozuje příjemné klima.

Využití Plisé Duál je ideální ve všech interiérech, v kancelářích a hlavně ve všech obytných prostorách. Přibližně 150 vzorů, materiálů a barevných odstínů látek usnadní výběr i tomu nejnáročnějšímu zákazníkovi. Plisé Duál se liší od jiných typů plisé hlavně komůrkovým provedením, kde šňůry a ostatní komponenty probíhají vnitřní částí /komůrkami/ a ne skrze látku a také dalšími třemi zásadními prvky:
Plisé duál
• šetří energii - právě díky komůrkám mezi pruhy látky vzniká unikátní klimatická zóna u okna a působí jako vzduchový polštář, zajišťuje ochranu před horkem a chladem. Prokazuje až o 49% menší tepelnou ztrátu u okna, ušetří až o 12% topné energie a v neposlední řadě mnohonásobně ochrání proti agresivním slunečním paprskům.

• dokonale stíní a zablokuje sluneční paprsky - vzduchové polštářky prokazatelně eliminují sluneční záření a tím snižují prostup tepla sklem až o 78%.

• výrazně tlumí hluk v místnosti - duál plisé tlumí hluk, vyřeší za Vás problém s ozvěnou v místnosti, dostane se do změřitelné a optimální hladiny a dokonale vyladí akustiku prostoru.