Okenice
Jako ochranný prvek působí jako bezpečnostní bariéra proti krádeži, přičemž v případě potřeby brání vniknutí vnějších očí . Jsou vyrobeny z hliníku ale mohou být také z PVC. Oba materiály s vysokou odolností, které nabízejí vysokou odolnost proti povětrnostním vlivům a které vyžadují malou údržbu.

Mallorquinas skládací, skládací posuvné; také s možností dodání s pevnou nebo mobilní lištou, dokonce i kombinace obou.
Okenice Rolldesign dodávají fasádám nový rozměr. Umožňují regulovat vstup světla, přičemž upřednostňují tepelnou a zvukovou izolaci.
Akustická ochrana
Mřížové - roštové instalace výrazně snižují okolní hluk, zejména v městském prostředí, což zvyšuje pocit pohody obyvatel těchto budov.
Více barev a povrchových úprav
Slunolamy získávají na fasádách velký význam, dodávají budovám velkou estetickou hodnotu a umožňují architektům a designérům obohatit a rozvinout své projekty různými tvary, barvami a povrchovými úpravami.
Úspora energie a udržitelnost
Naše slunolamy umožňují přeorientování přirozeného světla, čímž omezují použití umělého osvětlení, spolupracují s kontrolou tepelných zisků a snižují spotřebu energie.
Ochrana před sluncem
Všechny naše rošty fungují jako bariéra proti působení slunečního záření a nabízejí perfektní řízení světla a proudění vzduchu.
Mallorcan posuvné
Mallorcan folding
Mallorcan folding
Mallorcan posuvné
Mallorcan folding
Mallorcan folding