Látkové rolety
Látkové rolety lze vyrobit z jednobarevných i vzorovaných látek, potisknout vzorem a nabízí velký výběr typů konzol, lišt, řetízků i závaží.

Nabízíme širokou škálu rolet s atraktivním a elegantním designem, který se přizpůsobí jakémukoliv prostředí a činí je jedinečným. Naše systémy vám poskytují úplnou kontrolu nad vaším soukromím, se kterými můžete regulovat vstup světla při nižší spotřebě energií.
Dodávají interiéru eleganci, luxus, jednoduchost a efektivitu. Prostor se jejich přítomností oživý a stane se utulným.
Široká nabídka - látkové rolety dodáváme v mnoha typech materiálů
Ovládání látkových rolet - látkové rolety vyrábíme s ručním ovládáním pomocí řetízku nebo motorickým ovládáním
Látkové rolety do střešního okna - látkové rolety můžou stínít i netypické okna jako jsou střešní okna, světlíky, ale i jiné prosklené systémy. Jejich využití je velmi flexibilní.
Kotvení a instalace - látkovou roletu je možné umísťovat na stěnu, strop nebo do předem připravených prostor.
Servis - nabízíme kompletní servis od zaměření, výběru typu, látky až po instalaci. Záruční a pozáruční servis.
Proč právě látková roleta?
Transparentní látky - dokonale nahrazující záclony, velmi průhledné, jemně tkané převážně vzorované látky. Dotvoří interiér a působí elegantně. Doporučujeme je kombinovat s jiným typem stínění, např. venkovním, protože v případě nutnosti rozsvítit se stávají průhlednými a neochrání Vaše soukromí.
Stínící a polotransparentní látky - stíní, ale zároveň propouští přirozené denní světlo. Tyto látky patří do řady neprůhledných, ale stínících látek. Nejčastěji tvoří dokonalou atmosféru v moderních interiérech, kopírují čisté a jednoduché linie. Jejich široké barevné rozpětí umožní vybrat vhodný odstín do každého interiéru.
Zatemňující tzv. black-out látky - jsou neprůhledné tedy nepropouští žádné světlo. Tato varianta umožňuje úplné zatemnění prostoru. Látka je z jedné strany upravena bílou nebo stříbrnou gumou.
Typy látek
Řetízkem - roletu ovládáme tahem za řetízek. Můžeme tak ovládat směr vytahování a regulujeme polohu rolety. Roletu lze zastavit v jakékoli poloze.
Pružinou - tento systém známe z dob předchozích, ale dnes je pružinová mechanika vylepšená a spolehlivá a stále se najdou prostory, pro které je nejvhodnější.
Motorický pohon - rolety ovládáme nástěnným vypínačem nebo dálkovým ovladačem. Dnešní doba nabízí inteligentní ovládání chytrým telefonem, tabletem s možností programování chodu rolet.
Bateriový pohon - u tohoto typu ovládání není nutná žádná elektrická příprava ani stavební úprava prostoru. Vytahování a stahování rolet je zajištěn bateriovým pohonem, kde motor slouží k rozjezdu, uvolnění pružiny a zastavení. Životnost baterií je asi 3 roky. Rolety ovládáme dálkovým ovladačem.
Ovládání látkových rolet
Konzoly rolety - lze instalovat na stěnu i na strop. Jak konzoly, tak i řetízek je možné vybrat z různých druhů a barevně je sladit s látkou anebo s interiérem. Nabízíme cca 10 základních odstínů, nikl, starobronz, černá atd.
Spodní zátěžový profil - zvýrazní roletu, je možné lišty přiznat nebo skrýt do tunýlku látky.
• Řetízky rolety - standardně se používají plastové nebo kovové, v různých barevných provedeních. Kovové řetízky jsou odolnější proti častému vytahování rolet.
Montážní profil - se instaluje všude tam, kde očekáváme problém s kotvením. A to většinou ve starých domech s velkou vrstvou omítky, ale také tam, kde je nerovnost stěn či stropů.
Kazeta rolety - box - tam kde je předpoklad zvýšené prašnosti prostředí používáme pro rolety krycí box, ale nejenom to, je důvod roletu krýt.
• Box rolety může mít různé tvary, hranatý, zakulacený, celo-uzavřený, čímž se nabízí prostor doladit a dát mu jiný nádech. Lze je lakovat je do všech odstínů RAL.
Vodící lanka, lišty - většinou látková roleta volně visí, ale často jsou různé důvody pro vedení látky ve vodících lankách nebo vodících lištách.
Designové doplňky