Látková roleta VISION
Látkové rolety VISION také nazývané DEN/NOC, Vás osloví svým jednoduchým a nápaditým designem. Možnost regulace slunečního světla pomocí světlých a tmavých pruhů látky umocňuje jejích funkčnost a tím nijak nezaostávají za žaluziemi.

Díky střídání transparentních a polotransparentních pruhů a jejich vzájemnému překrývání, můžete efektivně regulovat světlo a zároveň omezovat pohled do vašeho interiéru. VISION látkové rolety jsou elegantní a velmi praktický stínicí prvek.
VISION rolety můžete ovládat ručně pomocí ovládacího řetízku nebo motorem. Pro komfortnější ovládání rolet VISION, používáme motorické ovládání a motory Somfy.

V případě motorického pohonu si můžete vybrat ze třech variant ovládání:

• nástěnný vypínač
• dálkový ovladač
• ovládání přes smartphon nebo tablet
Ovládání rolet VISION
Absolutním vrcholem v oblasti motorického pohonu látkových rolet je bateriový pohon. Díky bateriovému pohonu není nutná žádná stavební připravenost. Systém bateriového pohonu má hned několik předností:

• Dlouhá životnost baterií – Motor slouží pouze k rozjezdu (uvolnění) pružinového systému a zpětné aretaci (zastavení). Je tedy minimálně zatěžován. Životnost baterií se udává cca 3 roky.
• Ovládání zajišťuje dálkový přenosný ovladač.

Nízká hlučnost – Jedná se o jeden z nejtišších motorů na trhu. Kompaktní provedení – Zejména díky uložení celého mechanismu, včetně baterií, uvnitř navíjecí hřídele. Praktické designové konzoly – Jsou nejen velmi elegantní, ale zároveň umožňují minimální odstup látky od celkové šířky rolety.
Bateriový pohon