Hliníkové pergoly s látkovou střechou
Tyto pergoly jsou určeny k zakrytí terasových povrchů, na kterých není žádná stávající konstrukce. Dosahují maximální šířky 7m a maximálního výsuvu 7m. U těchto typů je možné spojení dvou nebo více struktur a dosáhnout tak požadované celkové šířky.
Pergoly, mají několik kolejnic rovnoběžných s vodítky, které zajišťují větší stabilitu. Profily 80x40mm, 80x80mm a 125x125mm poskytují vysokou odolnost vůči zatížení větrem a také zajišťují patřičný estetický vzhled odpovídající současným trendům. Více možností solární ochrany přispívá k vaší úspoře energie pomocí sofistikovaných designů, širokého výběru barev a technických tkanin. Relaxace bez starostí se slunečními paprsky a čerstvým vzduchem na terase či balkonu zvyšuje pocit pohody.

Pergoly s vysokou funkční a estetickou hodnotou, které se díky svým nepřekonatelným vlastnostem často stávají nezbytnými po celý rok.
Pergola jsou vhodné pro ulice, terasy a stávající konstrukce, protože jejich fixace je provedena pomocí konzol, které lze instalovat jak na vertikální tak i na horizontální systémy. Disponují velmi jednoduchou a rychlou instalaci a jsou ovládány kabelem s kladkou nebo motorem.
Tato varianta, podobná předchozím modelům, má některé výztuhy rovnoběžné s vodítky, které nabízejí větší stabilitu a umožňují instalaci markýz dolů, což nám poskytuje větší soukromí. Snadná instalace, nemá žádné omezení velikosti, protože následné struktury lze rozšířit.