Fulvia
Pergola FULVIA je speciálně navržený systém, který slouží k ochraně a zastínění velkých ploch před sluncem a deštěm po celý rok. Natažené plátno pergoly FULVIA je jednou z novinek mezi pergolami.

Díky svému přímému modulárnímu a dynamickému designu se dokonale přizpůsobí všem typům zahrad a teras. FULVIA umožňuje větší využití prostor a pohodlí, díky dokonalé integraci roztažného a nepromokavého plátna, které je ovládáno dálkovým ovládáním.
FULVIA poskytuje ochranu před slunečním zářením, deštěm a větrem díky materiálům z nejkvalitnějších tkanin. Těsnící systém, umístěný mezi profily a plátnem, zabraňuje proníkání vody do vnitřních prostor a je doplněn integrovaným systémem odvádějící vodu uvnitř sloupu. Konstrukce a struktura je navržena tak, aby FULVII nepřekvapily žádné povětrnostní anomálie.
Ochrana před sluncem, deštěm a větrem
Všestrannost produktu FULVIA potvrzuje i flexibilita a jednoduchost montáže, která umožňuje kombinaci až 3 modulů schopných pokrýt prostor až 13m × 6,5m. Aby se zabránilo pronikání vody do vnitřních prostor, systém integruje těsnící spáry mezi profily a plátno. Takto vytváří neomylný hydroizolační systém, který odvádí vodu přes sloupy.
Všestrannost a flexibilita
Další funkcí, která přináší mimořádnou exkluzivitu tohoto produktu, je integrace LED osvětlení, které dává FULVII bezkonkurenční estetiku a vytváří tím příjemné prostředí. Toto osvětlení lze instalovat na mobilní příčky, okapové i pevné příčky, přičemž se vytváří dva scénáře osvětlení: jeden se zavřenou a druhý s roztaženou střechou.
Integrované LED osvětlení