Bioklimatické pergoly
Bioklimatické pergoly jsou konstrukce s nastavitelnými lamelami, které umožňují regulaci světla a větrání, kdykoli upravují tepelný vjem a dokážou si poradit s větrem, chladem i horkem.
P-190
Doplňky
P-150
Bioklimatické pergoly je možné vybavit příslušenstvím, kterým dokážeme optimalizovat jejich používání. Příslušenstvím a doplňkami docílíme vyššího komfortu, který zcela odpovídá Vašim nárokům a potřebám.
Volitelné doplňky
Pomocí automatizace Somfy je používání pergoly velmi pohodlné a umožní ovládat její provoz i z dálky.
TaHoma umožní, bez ohledu na to kde se právě nacházíte, rychle a snadno ovládat pergolu i zbytek Vaší domácnosti nebo kanceláře. Stažením aplikace pro mobilní zařízení, tablet či počítač a připojením k internetu, lze změnit orientaci lamel, dále zapnout i vypnout osvětlení pergoly, měnit intenzitu světla, ovládat topná zařízení a měnit provoz venkovní clony nebo markýzy. Dalším doplňkem pergoly je větrné nebo sluneční čidlo.
Somfy automatizace
Neodmyslitelným dopňkem a téměř nevyloučitelnou součástí pergoly je venkovní screenová clona WIND SCREEN.

Screenová clona nejen že filtruje sluneční záření, ale umožňuje i vyšší soukromí a poskytuje tím větší komfort při pobytu venku. Jedná se o speciálně navrženou clonu jako venkovní látkovou žaluzii, která díky svému vedení látky v systému zip, odolává silnému větru a náročným pověternostím vlivům.

Ovládání WIND SCREEN clony je možné stejným systémem jako ovládní pergoly, které je clona součástí.

Estetickou a designovou stránku clony řeší box hranatého anebo zaobleného tvaru, který dokonale umocní vzhled clony a uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. WIND SCREEN se vyrábí v různých rozměrech a v různém barevném provedení tkaniny. Hliníkové konstrukce se vyrábějí s možností povrchových úprav.
Venkovní clona WIND SCREEN
Tento typ osvětlení rozděluje světlo rovnoměrně a umožňuje regulovat intezitu světla pomocí dálkového ovladače.
LED osvětlení
Možnost poslechu hudby přes bluetooth i ve venkovních prostorech, je opravdu snadná. Stačí se jen připojit a můžete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu.
Zvuk přes Bluetooth
Díky instalaci těchto topných systémů, můžete prodloužit Váš pobyt venku téměř po celý den a tím zvýšit využití pergoly v každém počasí.
Infračervené topení
Standard UNE-EN 12056-3/max.0,03l/s/ Konstantní přívalový déšť cca 108 l/mě/h/struktury+lamely/
Odolnost pergol
Proti dešti
< 100kg/m2/včetně vlastní hmotnosti/ standardní projekt hliníkových konstrukcí EN-1999 EUROCODE 9
Proti sněhu
třída 6 standard UNE-EN 13659:2004+A/přibližně 112 km/h/ zkoušeno až do 190 km/h, bez poškození kvůli omezení zkušebního stavu
Proti větru
Naše pergoly jsou, stejně jako ostatní výrobky, podrobeny nejrůznějším kvalitativním zkouškám, abychom ověřili jejich odolnost a chování za všech podmínek. Testy jsou prováděné podle požadavků mezinárodních norem, kde parametry, jako je odolnost větru, zatížení deštěm nebo sněhem, vedou k vynikajícímu výkonu, který mají naše bioklimatické pergoly za nejnepříznivějších podmínek.
"Jsem velmi spokojená s montáží pergoly, velmi rychlá a profesionální práce. Mohu jen doporučit."
N. B.
C. R.